iDive.cz - Váš potápěčský rozcestník

Web pro výměnu informací, pro potápěče a se zaměřením na potápění, freediving

pátek, 22 červen 2012 20:55

O nás - iDive.cz

iDive.cz - Váš potápěčský rozcestník

 

Server iDive.cz vznikl, aby vyplnil volný prostor v jednoduchém získávání, výměně informací mezi potápěči, získávání kontaktů i potápěčských kamarádů, volný prostor v možnostech dát vědět o své akci, prezentovat sebe nebo svou společnost, své fotografie. Jeho obsah vytvářejí potápěči a potápění je tu hlavním tématem. Nejen scuba, přístrojové potápění, ale i volné potápění, potápění na nádech, neboli freediving. Snažíme se pokrýt všechny okruhy potápění, technické potápění, potápění s rebreathery, jeskynní potápění, kurzy potápění i různé výcvikové systémy. 

Smyslem a cílem portálu iDive není bojovat s jinými potápěčskými weby a stránkami, nechceme nahrazovat stávající portály! Chceme vytvořit cosi, co nám jako potápěčům na českém internetu chybí. Kompletní potápěčský portál s informacemi o všem, co se potápění týká. Nabušený, ale zároveň přehledný seznam odkazů na všechny důležité a dobré potápěčské stránky, potápěčské obchody, potápěčská centra, potápěčské cestovky, instruktory potápění, zkrátka vše podstatné pro potápění. 

Portál iDive.cz vytvářejí potápěči pro potápěče, provozuje jej občanské sdružení iDive.cz, jehož náplní je podpora české potápěčské komunity. Pravidelně budeme na portálu iDive.cz přinášet novinky ze světa potápění a reportáže z akcí, budeme informovat o všem podstatném, co se ve světě potápění děje. Máme připravena různá zlepšení a současná podoba portálu iDive.cz rozhodně není konečná! iDive.cz je živý prostor. Poroste a bude se vyvíjet a naším cílem je vytvořit živý a největší potápěčský rozcestník na českém internetu!

Podílejte se na tvorbě obsahu iDive.cz, zaregistrujte se a tvořte s námi největší potápěčský portál na českém internetu! 

 

Team iDive.cz

David Uhlík & Honza Musil

Číst 13202 krát Naposledy změněno středa, 08 květen 2013 11:30

Komentáře