iDive.cz - Váš potápěčský rozcestník

Web pro výměnu informací, pro potápěče a se zaměřením na potápění, freediving

sobota, 08 únor 2014 03:13

Nová maska na šnorchlování

Napsal(a) 
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

Novinka pro šnorchlařeFrancouzská firma Tribord, výrobce sportovního vybavení pro vodní sporty, přišla s inovací pro všechny šnorchlaře, kterým klasické šnorchlování tak trochu "nesedí". Na trh uvádí zcela nový model celoobličejové masky určené pro šnorchlování. Podívejte se na celý koncept a co o něm říká výrobce.

 

 

Dýchejte pod vodou tak snadno, jako byste byli na pevnině. 

Hlavní překážkou při šnorchlování je obtížné dýchání pod vodou se šnorchlem. Vskutku, dýchání ústy je nepřirozené a náustek šnorchlu je někdy považován za nepříjemný a nehygienický. To je důvod, proč Tribord vynalezl masku Easybreath, první celoobličejovou masku na šnorchlování, masku pro dýchání pod vodou, dýchání tak snadné a přirozené, jako byste dýchali na zemi nosem a ústy. Díky své velikosti tato inovativní maska rovněž nabízí uživatelům nerušený 180° zorný úhel a zamlžení je  zabráněno dvojitým systémem proudění vzduchu.

Nová celoobličejová maska pro šnorchlování

nádech versus výdech

 

Pro zabránění vniku vody přes dýchací trubici je maska Easybreath vybavena mechanismem, který se zapojuje v horní části dýchací trubice při ponoření do vody. Kromě toho je horní část dýchací trubice zvýrazněná, aby byla lépe viditelná a tím se zabránilo kolizím na hladině.

 

 

Složení: silikonová lícnice, polypropylenový rámeček. Jedna velikost pro dospělé. Menší velikosti přijdou na trh v roce 2015.

Barvy: průsvitná, modrá, zelená, průsvitná fialová, růžová. Hmotnost: 550 g, běžná cena: € 39.95. K dostání v prodejnách Decathlon

 
Tolik od výrobce. Co na to říkáte vy?
Číst 12705 krát Naposledy změněno sobota, 08 únor 2014 03:33

Související položky (podle značky)

Komentáře